Beste mensen ,

Volgende week zaterdag 12 juni 2004 zijn een aantal Terecht Bezorgde Ouders weer aanwezig op de Dag van de hoogbegaafdheid die dit jaar voor de 2e keer door het Fonds Hoogbegaafdheid wordt georganiseerd.
U kunt hier meer lezen over deze dag.
Bent u in de gelegenheid om deze dag te bezoeken dan zou ik dat zeker aanraden.

Vorig jaar waren er ook Terecht Bezorgde Ouders aanwezig. Wij hebben toen een brief aan de Koningin geschreven en daar handtekeningen onder verzameld van de bezoekers. De animo om de brief te tekenen was groot.

Ook dit jaar zullen we handtekeningen verzamelen en wel voor een brief aan de Minister van Onderwijs, Maria van der Hoeven.

Voor de mensen die niet naar de dag van de hoogbegaafdheid kunnen komen is deze brief ook hier te lezen. Natuurlijk ontvangen we ook graag uw handtekening onder deze brief. U kunt hem sturen naar:

Terechtbezorgdeouders

Of per Post naar:
TerechtBezorgdeOuders
Bargerholt 54
7826 DB Emmen

Veel mensen hebben deze brief al ondertekend, 1 A4-tje was niet genoeg. deel 2

De brieven zijn inmiddels overhandigt tijdens het Algemeen Overleg van 16 juni jl.